- Joris15 februari 2025 om 12:44
Ik heb een vraag al een maand heb ik iets grotere lymfe klieren aan de linker kant van mijn hals en soms ook oorpijn erbij het kom en het gaat soms paar dagen achter elkaar soms weer weg.
Hiervoor ben ik aantallen bij de huisarts geweest maar die geeft aan dat ik me geen zorgen hoef te maken. En dat ik over een week of 6 als het er nog is terug moet komen.
Nu heb ik ook sinds een aantal dagen ‘s ochtends als ik mijn neus snuit bloed bij mijn snot. Dit komt uit de rechter kant van mijn neus links is gewoon schoon. (Zie foto)
Nu ben ik al een poos bang voor keelkanker of iets.
Ik heb twee weken geleden wel griep gehad.
6 reactiesReagerenJohn (moderator)
15 februari 2025 om 14:58Dat zal dan toch nog een gevolg van de griep zijn. Met keelkanker heeft dat niuks te maken
ReagerenJoris15 februari 2025 om 17:44Het is alleen sochtends zit er rood helder bloed door het snot. Overdag met snuiten is er helemaal niks.
Reageren
Komt dit vaker voor en enig idee wat het kan zijn of hoe dit komt? naast griep?Joris15 februari 2025 om 17:46Joris15 februari 2025 om 19:53HOi John zou jij hier nog antwoord op weten ook aan de hand van de hierboven staande foto en vraag?
ReagerenJohn (moderator)
15 februari 2025 om 19:57Mijn antwoord eerder gegeven blijft nog steeds hetzelfde. Het zal nog een gevolg van de griep zijn. Door veel snuiten en hoesten kunnen er kleine bloedvaatjes stuk gaan
ReagerenJoris15 februari 2025 om 21:00Dank voor je antwoord
Reageren




