- alyssa22 juni 2024 om 15:25
Ik heb een vraag over iets wat ik vandaag heb meegemaakt bij de fysiotherapeut. Ik heb al een jaar of twee last van een paniek- en angststoornis en momenteel heb ik griep, wat zorgt voor een verstopte neus en een slijmerige keel.
Vandaag gebruikte de fysiotherapeut een TENS-apparaat op mijn rug. Toen ze het apparaat inschakelde en de intensiteit verhoogde, voelde ik een trilling, maar kreeg ik ook ineens een strak gevoel in mijn keel en daardoor kon ik maar erg weinig ademhalen ineens het ging daarna weer wegzakken maar ik ben nu heel erg angstig want ik weet niet waarom ik dit kreeg en ben bang om zo meteen ineens weer geen adem te kunnen halen,
Zou dit kunnen liggen aan de behandeling en griep of kan het gevaarlijke oorzaak hbbe1 reactieReagerenSuus22 juni 2024 om 17:17Dat zal door tens geweest zijn.
Reageren
Ik heb er ook eentje, als je hem net even te hoog hebt staan, beneemt dat je de adem.
Als een soort schrik reactie.
Bespreek het de volgende keer met je fysio om hem zelf te bedienen, dan voel je waar de grens tussen nog prettig en te hoog ligt.



