Zoeken Vraag het forum

Piep in oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Tim

    Beste,

    Ik heb vorige week met een vriend in de auto gezeten en hebben toen best harde muziek opgehad. Tijdens het rijden schoot mijn rechteroor ineens dicht en heeft dat ook de hele dag gezeten. Toen ik thuiskwam merkte ik ook een ruis.

    Nu een week later is het verstopte gevoel weg maar hoor ik nog wel steeds een piep, de piep is niet eentonig maar verschilt de hele tijd in volume zegmaar. Ik merk ook dat als ik bezig ben de piep niet hoor omdat ik er dan niet op let.

    Kan dit tinnutus zijn? ben nog maar 20 jaar en hoop daar niet nu al last van te krijgen aangezien ik ook in de evenementensector zit.

    1 reactie
    Reageren
    Tim

    Iemand een idee?

    Reageren
Reageer op: Piep in oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.