Zoeken Vraag het forum

Help, duizeligheid na élke verkoudheid…

  • Demi1994

    Hoi! Ik loop nu al langere tijd met een vervelend probleem. Ik werk in de kinderopvang dus het is in eerste instantie niet zo gek dat ik veel virussen mee pak.

    Echter heb ik sinds 2 jaar regelmatig last van aanhoudende duizeligheid ná of tijdens een verkoudheidsvirus. Ik voel dan ook echt de druk/vocht achter mijn oren, wat op dit moment ook het geval is. Het is nu denk ik in 2 jaar tijd zo’n 6 keer voorgekomen en de heftigheid verschilt per keer.

    Toen het vorig jaar zó heftig was dat de hele kamer draaide ben ik naar de huisarts geweest. Die zei dat er gruis losraakt was wat mijn evenwichtsorgaan aantast. hij liet me de epley (ofzoiets) manouvre zien zodat ik die ook thuis kan doen om het gruis weer terug te brengen naar de goede plek. En dat was dat. Hij zag ook dat mijn ogen helemaal tolde maar na de manouvre ging het wel meteen iéts beter.

    Ik wilde zelf graag een verwijzing naar een gespecialiseerde arts maar dat was volgens hem niet nodig omdat het niet wekenlang aanhield. Maar, het komt dus wel vaker terug!

    De duizeligheid houd vaak een tot twee weken aan en zwakt weer af na het “ergste” punt. Maar waar ik vooral mee zit is mijn werk…

    De huisarts zei afgelopen jaar tegen me dat als ik dit heb ik echt NIET mag autorijden en NIET mag werken. Nu heb ik het geluk dat de ergste piek van de duizeligheid de afgelopen keren in het weekend was/vrije dag, maar ik kan me toch moeilijk 4/5 keer per jaar ziek melden van werk door duizeligheid alleen? (Naast andere virussen die je oploopt door werken op het kinderdagverblijf). Ik wil helemaal niet thuisblijven en het allerstomste is nog, ik voel me op zo’n moment niet ziek! Alleen heel erg duizelig.

    Inmiddels ben ik verhuist en ga ik me inschrijven bij een andere huisarts, waar ik een second opinion kan vragen. Het rare is alleen, dat die duizeligheid dus soms ook helemaal weg is en zodra ik dan weer verkouden wordt komt die duizeligheid ook opzetten. Dit belemmerd mij dus erg in mijn dagelijkse leven (want ik ben vaak ook wel gaan werken en ik merk dat ik dan geen zinnig gesprek kan voeren met mensen omdat ik het gevoel heb dat ik boven mezelf zweef en me niet kan concentreren).

    Note: het is dus ook niet echt bppd, positieduizeligheid. Want het is een constant aanhoudend gevoel en het zijn niet zo zeer duizeligheids aanvallen.

    Wie herkent dit?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Vraag gewoon een verwijzing voor de KNO arts. En laat je niet afschepen. Wees assertief en geef maar rustig wat tegengas bij de huisarts

    Reageren
Reageer op: Help, duizeligheid na élke verkoudheid…
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Duizeligheid: wanneer naar je huisarts?
4 min leestijd

Duizeligheid: wanneer naar je huisarts?

4 min leestijd

Duizeligheid? Dit kan de oorzaak zijn

Wanneer moet je met duizeligheid naar de dokter
6 min leestijd

Wanneer moet je met duizeligheid naar de dokter?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.