Zoeken Vraag het forum

Steeds terugkerende avond hoest met slijm

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Debbie

    Al een week of 5 a 6 ben ik aan het hoesten/kuchen. Overdag gaat te wel. S avonds is het mis. Een aatal dagen hoest Ik, soms een dag hees en pijn bij slikken en dan gaat het weer een paar dagen goed. Tot ik weer wat keelpin  begin te krijgen  ook altijd s avonds/s nachts en dan gaan we weer. Overdag is er weinig aan de hand. Een enkele kuch, meer niet. Ik heb verder geen koorts en voel me niet ziek.

    Heeft iemand enig idee?

    Ik wil er nog niet direct mee naar de huisarts. Ik bedoel het is vervelend maar ben er gelukkig niet ziek aan. Maar het komt steeds weer terug.

    Ik merk/hoest vooral bij het inademen. Doet geen pijn ofzo, maar dat triggert soms een hoestbui.

    Het zijn ook geen lange hoestbuien. Een x aantal keer achter elkaar en dan kan het ook rustig een tijdje ophouden.

    Wel heb ik soms last van mn amandelen incl. amandel steentjes.

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou er toch maar eens mee naar de huisarts gaan.

    Reageren
    Debbie

    Moet ik me.zorgen maken? Enig idee? Ik dacht dat t wellicht een allergische reactie zou zijn (huisstofmijt bijv)

    Reageren
    John (moderator)

    Die vraag kan ik helaas niet beantwoorden zonder enig onderzoek

    Reageren
    Debbie

    Dat begrijp ik helemaal. Maar ik ben af en toe zo’n ontzettende muts en een hekel aan naar de huisarts gaan. Ik zit me nu dus van alles in mn hoofd te halen. Maar gezien het feit dat het soms dagenlang helemaal weg Is, lijkt het me niet dat het iets heel ernstigs is, toch?

    Ik heb s avonds/s nachts veel slijm in mn keel. En bij het inaemen soms een gerochel waardoor ik even niet hoesten. Slijm is helder.

    Ik zoek op de een of andere manier geloof ik bevestiging dat het niet iets heel ergs kan zijn ?

    Dan zou het, volgens mijn man, continu aanwezig moeten zijn. Hij denkt aan slaap gebrek en een verkoudheid. Terecht? Ik snap ook wel dat je daar geen antwoord op kunt geven zonder iets te zien ?

    Maar wellicht wel op de vraag van… als het iets heel ergs zou zijn (k..), dat het dan continu aanwezig moet zijn longontsteking lijkt me ook niet waarschijnlijk, voel me goed, geen koorts etc

    Ik hoop op een reactie ?

    Reageren
    John (moderator)

    Ik verwacht zeker niet dat het iets ernstigs is. Een allergie zou kunnen

    Reageren
    Debbie

    Dank je wel

    Reageren
Reageer op: Steeds terugkerende avond hoest met slijm
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.