Zoeken Vraag het forum

Water achter trommelvlies

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lars

    Hallo,
    Mijn naam is lars,ik zit al met een paar dagen last aan mijn oor.
    Mijn ouders denken dat er water achter mijn trommelvlies zit,hoe krijg ik dit
    Of, kan het iets anders zijn want ik ben precies doof langs 1 kant,
    Wat doe ik hier tegen

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Naar de huisarts gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
    Zeeuw

    Hoi lars, ik heb in februari 2017 een oorontsteking gehad. Naar de huisarts geweest. Hij kon op dit moment nix tegen het water achter m’n oor doen. Verstopte buis van eastatius. Als ik na een half jaar nog last had zouden buisjes de enige optie zijn. Ik geloof niet dat snijden de beste oplossing moet zijn, maar volgens velen wel de makkelijkste weg. Nu komt het: ik ben vorige week op de Kermis de booster geweest. Zo een slingerattractie van 40 meter hoog waar je met 110km per uur ondersteboven wordt geslingerd. Of beter nog… Gecentrifugeerd als het natuurkundig benaderd. Toen ik uitstapte na het ritje was ik totaal verbaasd. Er zat geen water meer achter m’n trommelvlies.  Ik was zo gewend aan het gevoel sinds februari dat zelfs bukken onaangenaam voor mij was. De booster heeft het er gewoon uitgeslingerd.  Kermis bedankt!

    Reageren
    Poes

    Jaar geleden trommelvlies los gesneden een jaar geen last nu begint het weer wat moet ik doe

    Reageren
    John (moderator)

    Naar de huisarts gaan en een verwijzing voor de KNO arts vragen

    Reageren
Reageer op: Water achter trommelvlies
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.