Zoeken Vraag het forum

Al 11 jaar Vergrote lymfeklieren in de hals en achter het oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marie

    Beste dokter, ik heb al 11 jaar lang duidelijk voelbare vergrote lymfeklieren hoog in de hals en achter het oor. Destijds was er niks te zien op de echo en kreeg geen biopsie. Ik ontwikkelde een angststoornis maar heb me er toch overheen kunnen zetten aangezien de jaren voor bij gingen en ik me niet zieker voelde. De enige klacht destijds was een stijve hals/nek en kaak. Echter nu is een van de klieren nog groter geworden en is weer het alarm in mij afgegaan. Ook voelt die kant stijver en bevestigd dit mij het gevoel dat het altijd met elkaar te maken heeft gehad. Ik heb zoveel specialisten gezien die allemaal zeggen dat het geen verband met elkaar kan houden en toch voelt het wel zo. Ook voelt het alsof mijn arm en hand aan die kant stijver zijn geworden met de tijd. Ik bezoek al jaren fysiotherapeuten en van alles. Dit lijkt altijd tijdelijk verlichting te geven. Nu heb ik mezelf wijsgemaakt dat ik al die tijd een langzaam groeiend lymfeklierkanker kan hebben en ben ik helemaal van slag. As dinsdag weer een echo maar ben bang dat ik weer niet serieus genomen ga worden. Kun je zo lang iets kwaadaardigs hebben zonder dat het te merken. Verder heb ik geen andere klachten op vermoeidheid na maae ook dit wordt altijd op stress afgeschoven. Mijn bloed is verder oke alleen heb ik het afgelopen jaar wat licht verhoogde lever waardes. Op internet las ik dat daar ook lymfeklieren actief kunnen zijn dus nu ben ik helemaal in paniek. Welke onderzoeken moet ik aanvragen om eindelijk verlost te worden van deze stress? Ik trek het niet om langer met deze bulten door het leven te gaan zonder 100% zekerheid.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Er wordt een echo gemaakt, en dat is toch het aangewezen onderzoek. Voor het overige zou ik je toch aanraden om naar een psycholoog te gaan voor je angsten

    Reageren
Reageer op: Al 11 jaar Vergrote lymfeklieren in de hals en achter het oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.