- tina19 april 2011 om 20:06
hallo,
vorige maand had mijn schoonmoeder een long ontsteking.
ze hebben bij haar anderhalve liter vocht achter de longen weg gehaald.door een mri scan hebben ze een kanker gezwel bij haar ontdekt tussen haar longen en hart.
ze hebben daar van een stukje weggehaald en bleek een tumor te wezen die zich snel vermenigvuldigd.hij was 2×3, na een week 5×5 (volgens de artsen heeft ze geen uitzaaiingen)
weg halen kunnen ze het niet.
vanaf dat ze weet dat die tumor daar zit, takeld ze erg af.
ze is in een paar weken meer als 20 klo afgevallen.ze heeft nu 1 chemo gehad. ze eet niet ze drinkt niet. vandaag is ze opgenomen, ze was helemaal uitgedroogd.
moet ik me nu erge zorgen gaan maken, of zijn dit symptomen die er alemaal bij horen?
groetjes tina
4 reactiesReagerenPierre20 april 2011 om 19:42Wat is precies jouw vraag? Als ik jouw verhaal goed begrijp heeft jouw schoonmoeder kanker die niet meer behandeld kan worden zodat ze kan genezen van deze kanker. Zo’n behandeling wordt een palliatieve behandeling genoemd.
ReagerenAnoniem13 februari 2015 om 09:16Al de belangrijke informatie behoort u van de artsen te krijgen ,maar gezien uw verhaal is het over en sluiten cru gezegd
Reagerengeertje18 maart 2021 om 15:53twee millimtr naast haar hart,ben73 weghalen of laten zitten!
ze moeten wel door mijn longen en dat is lastig.
wat is het beste?
ReagerenJohn (moderator)
18 maart 2021 om 17:44Dat zul je dan toch met de specialist moeten bespreken. Daar kan je hier niemand een antwoord op geven
Reageren


