Zoeken Vraag het forum

Zou het kanker zijn?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik ben een jonge man en heb sinds 2 weken last van verstopping. Eerst kwam er helemaal niets, maar had wel het gevoel van aandrang, best sterk gevoel van aandrang maar er kwam niets. Nu kan ik wel steeds wat poepen op een dag, maar is wel minder dan voorheen. Er lijkt geen bloed door te zitten. Mijn bloed is 3 maanden geleden nog volledig gecontroleerd op zo’n beetje alles. Als het darmkanker zou zijn, had daar dan wel iets aan gezien moeten zijn in het bloed? Mijn huisarts denkt dat ik te jong ben voor darmkanker maar lees op diverse fora toch verhalen van mensen tussen de 25 en 35 die endeldarm kanker hadden. Ik ben verder niet moe ofzo.

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Je huisarts heeft gelijk hoor…..ik denk dat je het toch maar op obstipatie moet houden

    Reageren
    Anoniem

    Ja, denkt u? Maar ik merk bijvoorbeeld wel dat de omvang van de ontlasting dunner zijn. Ik lees dingen over potlood vorming enzo.. zo dun is het nou ook weer niet, maar wel dunner dan voorheen.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zijn toch geen tekenen van kanker. Je klachten passen daar niet bij. Wel bij obstipatie
    Zorg voor zachte ontlasting. Eet vezelrijke voeding en zorg vooral dat je voldoende drinkt. 2 liter per dag. Zo min mogelijk suikerhoudende dranken. Vooral water drinken. Eet ook elke dag vers fruit.

    Reageren
    Anoniem

    Ik vind het zo vreemd. Ik drink nooit frisdranken, bijna alleen maar water. Ik eet gewoon elke dag gelijke hoeveelheden, veel groente en niet veel vettig voedsel. Fruit ook bijna dagelijks. Eet een handje nootjes omdat men zegt dat dat gezond is (is dat eigenlijk wel zo?). Misschien dat ik niet genoeg bruin brood eet ofzo..

    Mijn buik is ook een aantal keer heel erg opgezet. Dat voelde heel zwaar als een steen. Dat is nu wel weg.

    Reageren
    John (moderator)

    Nootjes zijn prima….
    Wat eet je nu voor brood?

    Reageren
    Anoniem

    Ik eet veel pistoletjes belegd met ham kaas en ei. Zijn witte pistoletjes.

    Ik had net weer ontlasting maar dit keer waren het net plakjes ipv een ronde vorm, meer plat als een strook..is dat dan niet vreemd? :S

    Reageren
    John (moderator)

    Met obstipatie zou dat kunnen hoor…
    Ik zou wel bruinbrood gaan eten ipv pistoletjes

    Reageren
    Anoniem

    Oké.. Dan ben ik benieuwd wanneer de obstipatie weg is en hoe ik die weg ga krijgen. Kwam net aardig wat uit, zou denken dat er nu niets meer in moet zitten..maar de vorm is toch wat vreemd. Hoop dat het weer goed komt. Bedankt 🙂

    Reageren
Reageer op: Zou het kanker zijn?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.