Zoeken Vraag het forum

Endeldarmkanker

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anca

    Goedemorgen, 8 juni jl heb ik een coloscopie gehad en kwam er uit dat ik een hele kleine tumor had in het rectum. 11 juni moest ik meteen naar het ijsselland ziekenhuis, 15 juni voor een MRI en 21 juni voor een CT scan en een gesprek met de arts. Er waren God zij dank geen uitzaaiingen en werd doorgestuurd naar het Erasmus. 27 juni een uitnodiging ontvangen voor een gesprek met de behandelende arts in het Erasmus op 5 juli. Ik word hier allemaal dood nerveus van want, hoe langer het duurt heb ik de angst dat ik alsnog uitzaaiingen kan krijgen en niemand die je daar iets over kan zeggen. De behandeling, volgens ijseland ziekenhuis is, 5 weken lang 5 x in de week inwendige bestralingen en 1 x in de week een chemo. Wie kan mij beter uitleggen over wat mij te wachten staat? MvG Anca

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik kan me heel goed voorstellen dat je er bloednerveus van wordt…Maar uitzaaiingen ontstaan gelukkig niet zo snel. Het is niet zo zinvol om hierbij uit te gaan van ervaringen van anderen. ieder geval zal anders zijn en iedereen zal het op een andere manier ervaren .
    Ik zou je willen aanraden, om een lijstje te maken met alle vragen die je hebt. Neem dat mee naar het gesprek met de oncoloog. Want als je daar zit vergeet je alles te vragen wat je in gedachten had,

    Reageren
    Anca

    Dankjewel Tandor voor je geruststelling en je tip, doet mij goed.

    Reageren
Reageer op: Endeldarmkanker
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.