Zoeken Vraag het forum

Keel poliep of tumor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Aaliyah Adriana

    Ik heb al sinds januari last van het gevoel dat de rechter kant van mijn keel word dicht geknepen. De huisarts nam het niet serieus tot een week geleden. Dit omdat ik er nogsteeds zo veel last van ervaar. Het rare is het doet geen pijn, kan het dan wel kanker zijn? Slikken lukt gewoon, echter voel ik wel een verdikking. Ook als je in mijn keel kijkt zie je een verdikking net onder de plek van mijn amandelen zitten. Het is echt een onaangenaam gevoel en het werkt echt benauwdheid op omdat het constant is. De huisarts heeft ook nooit in mijn keel gekeken na mijn eerste keer . Ik ben nu op vakantie en het lukt alleen maar erger te worden. Ik moet 7 oktober naar de kno alleen maak ik mijzelf wel een beetje gek omdat ik bang ben dat het een tumor is. Ik heb dus geen pijn alleen sinds in mijn rechter onder kaak en het voelt heel erg verdikt en dit constant.

    Ik hoop dat mij hier enig uitsluitsel gegeven kan worden, al snap ik dat dit lastig is kan zijn

    Mocht u verder vragen hebben van voor ik ga uiteraard graag!

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Via een forum, waar geen onderzoek mogelijk is en ook geen artsen aanwezig zijn, kan helaas niemand je uitsluitsel geven.
    Daarvoor zul je toch even de kno arts af moeten wachten.

    Reageren
Reageer op: Keel poliep of tumor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.