Zoeken Vraag het forum

Klieren

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Poekie

    Goedemorgen,

    Sinds een maand heb ik pijn in mijn rechterborst, eerst dacht ik aan spierpijn, tot ik afgelopen zondag een knobbeltje voelde.
    Afgelopen maandag bij de huisarts geweest, ze voelde ook een verdikking en omdat ik daarnaast in 3 weken 10 kilo af ben gevallen verwees ze me voor een echo.
    Gisteren heb ik de echo gehad, hier was alleen een dikke klier op te zien, deze moet ik in de gaten houden en gelukkig geen reden tot paniek, het kan komen door mijn hormoonhuishouding.

    Gisteravond kreeg ik erg pijn in mijn omderarm rechts (net onder mijn elleboog aan de zijkant, duimkant) deze het voelt alsof daar ook een klier opgezet is, een verdikking. De plek is nu een beetje verkleurd (rood/blauw)

    In mijn rechterbil/heup heb ik twee weken pijn, ik dacht aan spiertje verrekt, ik voelde hem voor het eerst op de trap, vandaar dat ik er van uit ging.

    Dit heb ik niet aan de huisarts gemeld, maar ik begin nu wel te twijfelen.
    Ik ben wel moe, maar ik heb ook 4 kinderen en een fulltime baan, dus dat is niet heel gek.
    Vorige week ongesteld geweest.
    Geen ontstekingen waar ik vanaf weet maar mijn klachten zitten wel rechts.

    Heeft iemand een idee wat het kan zijn? Toch door het sporten of toch iets anders?
    Van internet kan ik niet wijs worden.

    Groetjes.

    9 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het toch klachten door het sporten zijn v.w.b. je arm en bil/heup

    Reageren
    Poekie

    Ok, dank je voor je reactie.
    Inmiddels heb ik ook een bult in mijn pols c.a. 1,5 cm en de andere kant en in mijn onderarm (binnenkant, 5 cm van mijn elleboogholte) een harde plek van c.a. 4 cm. Dit doet overigens geen pijn. De bulten waar ik het voorheen over had geven stekende pijn.

    Bulten n.a.v. sport in zo’n korte tijd lijken me onwaarschijnlijk. Ik heb deze week alleen een rondje hard gelopen, maar mijn borst was te pijnlijk.

    Heb jij een ander idee wat het zou kunnen zijn?

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga terug naar de huisarts en laat eens een uitgebreid bloedonderzoek doen.

    Reageren
    Poekie

    Ze zien me al weer aankomen 😉
    Maar ik ga morgen weer bellen.
    Bedankt voor je snelle reactie!

    Reageren
    Poekies

    Naar de huisarts geweest, alle punten die mij nu pijn doen aan de rechterkant aangegeven. Ze heeft lichaamlijk onderzoek gedaan en drukte daarbij op mijn SI gewricht. Deze doet pijn.

    Haar verklaring is dat alle pijn aan mijn rechterkant en de bulten van mijn spieren komen vanuit mijn SI gewricht. De blauwe plek aan binnenkant van mijn elleboogholte waarschijnlijk van stoten dat ik me niet kan herinneren.

    Volgens mijn ha heb ik ook geen ontstekingen omdat ik geen koorts heb.

    Conclusie: als het maandag niet beter is moet ik naar de fysio.

    Verklaart nog niet de opgezette klier in mijn borst, maar dat heeft misschien elke vrouw wel eens langdurig met stekende pijn?

    Daarnaast doet mijn SI gewricht al snel erg pijn i.v.m. bekkenklachten, kan dit zoveel gedoe veroorzaken?

    Toch afwachten zoals ze zegt?

    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou inderdaad even afwachten en dan naar de fysio gaan.

    Reageren
    Poekie

    Afgewacht, ik heb geen pijn in mijn spieren, gewoon even niet gesport de afgelopen week.

    Nu is het geval dat ik in mijn borst en oksel rechts steeds meer knobbeltjes voel en meer stekende pijn. Ook zijn mijn lymfeklieren in de hals rechts pijnlijk.

    Ik wil hiermee toch verder kijken wat het is, begin behoorlijk bang te worden.

    Ik heb totaal geenvertrouwen meer in mijn huisarts, gezien de verwijzing naar Fysio.

    Wat moet ik nu doen?

    Reageren
    John (moderator)

    Je zult toch naar de huisarts terug moeten. Laat een bloedonderzoek doen…

    Reageren
    Ln

    Beste, heb je hier verder onderzoek laten doen? Deze symptomen komen heel erg overeen met de symptomen die ik de voorbije maanden ervaar… Ik ben dan ook heel benieuwd, want tot nu toe heeft het onderzoek hier nog niets opgeleverd. Behalve aanvragen voor consultatie bij de nefroloog, hematoloog en gynaecoloog…

     

    Reageren
Reageer op: Klieren
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Schildklierproblemen hoe herken je ze
6 min leestijd

Schildklierproblemen, hoe herken je ze?

Moeilijk te herkennen kankersymptomen bij vrouwen
3 min leestijd

Moeilijk te herkennen kankersymptomen bij vrouwen

Symptomen van kanker
2 min leestijd

Symptomen van kanker

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.