Zoeken Vraag het forum

deuk in achterhoofd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Nu weet ik al een tijd dat ik een deuk in mijn schedel heb. Ik zelf maakte mij er niet druk om. Mijn moeder kwam er ook achter en die zei dat het maar raar was.
    waar je schedel op je achterhoofsachterhoofd begint zit na 1 centimeter ongerongeveer de deuk. Hij is tog zeker wel een paar milimeters diep en nu kan ik zelf ook niks vinden op internet? Kan iemand mij misschien helpen? Hoe kan dit komen? is het slim om foto.s te laten maken als ik me dan rustiger voel? Alvast bedankt voor de reactreacties

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    In het midden op je achterhoofd net even iets boven de haargrens zit bij meer mensen een deukje. Bij de een groter dan bij de ander. Dat is niets bijzonders. Op bijgaande foto is dat goed te zien.

    Reageren
    Druk op hoofd erge pijn deuk er in
    1. Ik heb een hele diepe deuk in men achterhoofd juist naast het midden al van toen ik heel jong was maar ik vind dat hij best groot en diep is ik zou zeggen het middeste van men hand palm en ook vanboven op men hoofd ik denk dat dat door gaiming headset komt zou dat kunnen maar ik weet niet kan ook dat ik die al lang heb maar ik heb erge steken erdoor en ik voel druk op men hoofd de hele tijd en duizelig als ik rechtsta doet het soms zo veel pijn dat ik terug moet zitten
    Reageren
    John (moderator)

    Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
    Anoniem

    Ik had vraag ik heb dus een deuk aan midden van me hoofd dus had vraagje kan het kwaad ik kwam er pas achter het is ongeveer 2mm ongeveer

    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan ik zo helaas ook geen antwoord op geven. Je kunt naar de huisarts gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
    Anoniem

    Hoe is het afgelopen bij de huisarts

    Reageren
    anoniem

    Ik heb ook aan de bovenkant van mijn achterhoofd een deuk het zit er en hij is toch redelijk diep

    Reageren
    DEN BOK

    Mijn kuiltje is ongeveer 5mm diep. Mijn vriendin vindt dit niet standaard.

    Reageren
Reageer op: deuk in achterhoofd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.