- Anoniem17 maart 2014 om 10:31
Hallo,
Ik heb al ongeveer 2 jaar last van zeurende nekpijn. Sinds ongeveer een half jaar (sinds ik fanatiek ben gaan sporten) is deze pijn hevig geworden en gaat het gepaard met misselijkheid, (soms) duizelingen en pijn achter de ogen. Ik dacht dat het lag aan een verkeerde houding en te weinig sport maar nu ik dit verbeter wordt de pijn alleen maar erger.
Inmiddels is er een röntgen foto gemaakt waar niks mis bleek te zijn en ben ik een aantal keer bij de fysiotherapeut geweest (waar ik nog steeds heen ga). Hier bleek dat mijn bovenste wervels niet goed werken maar na het los maken van deze wervels en veel oefeningen gedaan te hebben is het alleen maar erger geworden en kan ik nu snachts niet meer slapen. Ook word ik vaak erg misselijk van de pijn en dit belemerd mij ernsig met mijn school. Nu heb ik meer ontspannings oefeningen mee gekregen van de fysiotherapeut maar ook hier heb ik mijn twijfels bij.
Ik vroeg mij af of misschien iemand deze klachten herkend en/of weet waardoor dit veroorzaakt word en hoe ik hier het beste mee om kan gaan.Alvast bedankt!
2 reactiesReagerenAnoniem17 maart 2014 om 10:35Ik ben vergeten erbij te vermelden dat de pijn niet alleen in mijn nek plaatsvind maar ook vooral tussen mijn schouder bladen.
ReagerenJohn (moderator)
17 maart 2014 om 12:41Vraag eens aan de fysiotherapeut of hij eens goed wil kijken naar je Musculus Trapezius. Je klachten lijken op het [url=http://www.ruginfo-en-pijn.be/trappezium.html]trapezius syndroom[/url].
Reageren



