Zoeken Vraag het forum

vreemd gevoel. vaak duizelig, moe, bang dat me iets overkomt

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,
    Ik ben een man van 27 jaar. Ik heb het laatste jaar veel last van een gedesoriënteerd gevoel. Ook heb ik veel maagklachten gehad, waar ik inmiddels een zuur remmer voor slik, en dat helpt. In de loop van mijn leven ben ik regelmatig flauwgevallen als ik ziek was, of soms ook zomaar. Hier was ik dan wel een tijdje out een had ik ook spasmes. Vroeger is er lichte epilepsie geconstateerd die met de leeftijd zou vergroeien. Ongeveer 5 jaar geleden is ADD geconstateerd. Maar nu zodra ik me vreemd voel of op mijn werk ben maak ik me zorgen enn wordt ik duizelig en krijg ik een druk op mijn maag. Ik voel me het laatste jaar voornamelijk vaak moe en’ziek’, vreemd en ontkoppeld van mezelf, en na allerlei bloedonderzoeken waar niks uit is gekomen, weet ik niet goed wat ik nu moet doen. Ik raak steeds meer zenuwachtig voor kleine dingetjes zoals boodschappen doen. Op het moment ben ik bij een psycholoog in behandeling, maar dat helpt nog weinig. Ik denk dat een hersenscan misschien meer kan vertellen maar ik weet het niet zeker. Ook ben ik bij een fysiotherapeut geweest voor ontspanningsoefeningen.dat hielp een beetje. Herkent iemand zich in deze klachten of kan iemand me een richting in sturen?

    1 reactie
    Reageren
    Tandor1

    Het is moeilijk te zeggen omdat je o.a. epilepsie hebt (gehad) en daarbij gediagnosticeerd bent voor ADD.

    Maar de klachten die je hebt en het feit dat ontspanningsoefeningen hielpen, kunnen op spanningsklachten, hyperventilatie wijzen.
    Ik zou je willen adviseren om mijn columns over angst eens te lezen. Daar vindt je ontspanningsoefeningen en ademhalingsoefeningen. Probeer dat eens uit.

    Reageren
Reageer op: vreemd gevoel. vaak duizelig, moe, bang dat me iets overkomt
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.