- Hans20 december 2023 om 15:50
Hallo,
Een tijdje geleden ontdekte ik onder mijn oor, tussen kaak en nek, een harde bult. Deze is alleen voelbaar als ik mijn hoofd draai, dan wordt als het ware tegen mijn huid aan geduwd. De bult is niet beweegbaar. Aan de andere kant voel ik dezelfde bult, maar deze is minder goed voelbaar en lijkt kleiner te zijn. Wat kan dit zijn?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 december 2023 om 17:25Een spier of een lymfeklier. Je bent niet ziek(geweest) of verkouden? Of problemen met tanden of tandvlees?
ReagerenHans20 december 2023 om 20:16Nee, niet ziek geweest en ook geen problemen met tanden of tandvlees. Het voelt aan beide kanten hetzelfde aan, alleen links is het wat beter voelbaar. Is wel alleen voelbaar als ik m’n hoofd op een bepaalde manier draai.
ReagerenJohn (moderator)
20 december 2023 om 20:17Dan zou het dus een spier kunnen zijn
Reageren


