Zoeken Vraag het forum

Heel bang

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • A

    Hi,

    ik heb net een klap tegen mijn hoofd gehad ten hoogte van het oor, het doet niet zoveel pijn maar voel het wel een beetje kloppen, dus kan zijn er een bultje zit. Wat ik vooral eng vind is dat ik op ongeveer het zelfde plekje pas ook een bultje heb gehad omdat er toen ook wat tegen aan kwam, dit geneesde erg goed. ik las op internet dat je een hersenbloeding krijgt en dood gaat en ben heel bang dat ik dat krijg en ben best wel in paniek, ik ben erg ongerust en in principe is mijn hele dag al verpest omdat ik er constant over inzit omdat ik het wel voel, kan iemand mij geruststellen?:(

    Groet

    12 reacties
    Reageren
    Suus

    Als je verder geen klachten hebt, hoef je ook niet bang te zijn.

    Heb je of krijg je wel klachten, (hoofdpijn, misselijk, wazig zien,het gevoel flauw te vallen), neem dan contact op met je huisarts en niet met een forum waar je niet bij een dokter bent!

    Reageren
    A

    maar wat is de kans op zon ernstige complicatie?? Ik ben 17

    Reageren
    Suus

    Wat voor complicatie bedoel?

    Voor een hersenbloeding is wel een hele harde klap nodig hoor.

    Als je last krijgt van wat ik schreef, zou je een hersenschudding kunnen hebben. En hoe groot die kans is, hangt af van hoe hard de klap was.

    Reageren
    A

    Hi,

    Ik heb er best wel wat last van, maar er zit ook een bult(je), is dat gevaarlijk, of juist goede reactie?

    Reageren
    Suus

    Dat is via een forum niet te zeggen.

    Neem even contact op met je huisarts,die kan dan inschatten of je gezien zou moeten worden of dat dat niet nodig is.

    Reageren
    A

    ik heb de huisarts gebeld en ze vertelde dat het te zacht is rondom dat plekje om een bloeding te veroorzaken, daar moet ik dan maar van uit gaan.

    Reageren
    Suus

    Dat zou ik dan idd ook doen.

    Reageren
    A

    ik ben zo nu en dan wel misselijk, is dat normaal? ben alsnog bang dat ik doodga

    Reageren
    A

    is dat normaal?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee. Bel met de huisartsenpost

    Reageren
    A

    Hi,

    Ik heb de spoedpost gebeld en hier een samenvatting:

    geen alarmsymptomen,

    ik moet het loslaten en de spoedpost heeft verzekerd dat het niet erg is omdat:

    Ik alles nog precies kan navertellen
    niet bewusteloos geweest
    Enkel klein bultje
    Beetje misselijk maar meer door angst en stress.

    Moet het loslaten

    Wat vind jij hiervan?

    Reageren
    John (moderator)

    Dan maar loslaten

    Reageren
Reageer op: Heel bang
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.