- Lola (22)6 maart 2017 om 12:50
Ik heb al een tijdje last van, ik denk, de slagaders in mijn hals.
Zo nu en dan gaat er een lichte pijnscheut doorheen. Ik heb me hier verder nooit echt zorgen om gemaakt omdat het altijd verschilde van kant.
In eerste instantie dacht ik dat het een spier was die bekneld zat (ik sport heel veel), dus begon ik het te masseren in de hoop dat het over zou gaan. Totdat ik merkte de pijn bij de slagader vandaan kwam.
Sinds gister is de rechter kant van mijn gezicht gaan tintelen. Als ik aan mijn nek zit wordt het erger.
De tinteling loopt van mijn wang naar de zijkant en onderkant van mijn oog. Het voelt verdoofd is. Verder voelt het alsof er een draadje in mijn hals zit dat continu strakgetrokken wordt.
Alle zenuwen en spieren doen gewoon nog hun werk. Het is verder ook niet echt pijnlijk maar vooral heel hinderlijk.Dat er iets mis is met die slagader lijkt mij nogal onwaarschijnlijk. Het lijkt mij logischer dat de zenuw die er naast zit ook mee speelt. Maar ik vind het zo vreemd. Ik geen idee heb wat ik er mee aan moet.
Wat denken jullie,
Nog even aanzien, rust geven en kijken of het weg trekt?2 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 maart 2017 om 12:58Dat is niet van de slagader maar eerder een zenuw die dat veroorzaakt. Die kan bekneld zitten tussen spieren. Als je er last van blijft houden, ga dan even naar de huisarts
ReagerenLola (22)6 maart 2017 om 13:09Okee, dank u voor de snelle reactie! 🙂
Reageren
Hopelijk trekt het gewoon weer weg.


