Zoeken Vraag het forum

licht gevoel in mijn hoofd, zwart voor ogen en verlies evenwicht

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    ik ben farah 25 jaar.

    Sinds kort ongeveer 5 dagen heb ik erge last van licht gevoel in mijn hoofd en verlies heel vaak mijn evenwicht en soms tijdens lopen zie ik alles zwart en duurt 10 sec tot dat ik weer kan zien. verder mijn eetlust is wel ok.

    ik heb de dokter hierover gesproken hij verwees mij door naar het ziekenhuis om bloed te gaan prikken. resultaat gaf dat er niks aan de hand is.

    maar dat ik mijn evenwicht steeds verlies is wel vreemd. ik werk in een winkel en ik moest voor een klant een boek kijken en ik keek naar de boeken wand en ineens voelde ik twee handen in mijn rug en de klant had me vast en zij voel je je wel goed? je was aan het omvallen. en dat had ik dus niet door. evenwicht verliezen zonder dat ik het merk

    wat gebeurt er met mij?

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is moeilijk te zeggen. Ik zou wel terug gaan naar de huisarts. Laat je bloeddruk eens controleren. Vraag de huisarts om je evenwicht te controleren.

    Reageren
    Anoniem

    Beste heb je ondertussen nog altijd die klachten , mijn man heeft dit ook

    Gr anke

    Reageren
Reageer op: licht gevoel in mijn hoofd, zwart voor ogen en verlies evenwicht
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.