Zoeken Vraag het forum

Uitslag MRI laat maand op zich wachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • H

    Ik heb op 28 juli een MRI scan gehad (in een ziekenhuis aan de andere kant van het land waar ik geen contactpersonen heb) om te kijken of ik een manische aanleg heb i.v.m. toekomstig medicatiegebruik. Maar de dokter wilde ook uitsluiten dat ik geen hersentumor heb (ookal heb ik geen klachten die daaraan gerelateerd zijn). Op 25 augustus word ik gebeld. Ik ben vreselijk nerveus, vooral ook omdat ik enigszins hypochonder ben en dan denk “wat als dat eventuele gezwel een maand lang heeft kunnen doorgroeien”? Laat het ziekenhuis het eerder weten als er iets zorgwekkends als een tumor is gevonden? Of laten ze je dan ook gewoon een maand wachten? Ik hoor het graag.

Reageer op: Uitslag MRI laat maand op zich wachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.