Zoeken Vraag het forum

Auto ongeluk

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik heb een zwaar ongeval meegemaakt gisteren en was de bestuurder. Er was een auto met 120 km per uur of meer tegen mijn auto gebotst, met geluk heb ik dit overleefd. Ik heb precies geen besef hiervan, ik was ook naar het ziekenhuis geweest en deze zeiden dat ik alleen iets aan mijn nek had maar mijn gezicht en achterhoofd voelde heel licht aan precies tintelind en in mijn gezicht voelde ik tintelingen maar de dokter vond het niet nodig om fotos ge maken, maar vandaag voel ik als ik op mijn hoofd van achter druk wel pijn alsof ik een blauwe plek indruk, wat kan dit zijn

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kunnen je nekspieren zijn die toch wat gekneusd zijn

    Reageren
Reageer op: Auto ongeluk
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.