Zoeken Vraag het forum

Vraag over bloedonderzoek / witte bloedcellen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik voel me al enkele weken vermoeid, een gevoel van algemene malaise, beetje duizelig, vaag hoofd en spierpijn. Ik heb al enkele malen bloedonderzoek laten doen maar daaruit bleek alles normaal.

    Ik vroeg me daarom af: gaat een infectie, een virus, een bacterie, een schimmel, of eender welk micro-organisme dat ziekte kan veroorzaken steeds gepaard met verhoogde witte bloedcellen?

    Alvast bedankt.

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoezo verhoogde witte bloedcellen?

    je schrijft:
    [quote]Ik heb al enkele malen bloedonderzoek laten doen maar daaruit bleek alles normaal.[/quote]

    Reageren
    Anoniem

    Ja dat is de vraag. Omdat mijn witte bloedcellen normaal blijken te zijn, vroeg ik me af of er ook iets aan de hand kan zijn wat niet resulteert in hoge witte bloedcellen

    Reageren
    John (moderator)

    Aha, je had in de vraag het woordje niet vergeten…

    Ja dat zou kunnen. Vitamine gebrek, stress/spanningen, hyperventilatie, alcohol/medicijn en drugs gebruik kunnen vergelijkbare klachten veroorzaken en hebben geen invloed op de witte bloedcellen.

    Doe eens de test op:
    http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietest

    Reageren
    Anoniem

    Ok, dank voor het antwoord. Een infectie, virus, bacterie of parasiet heeft normaal gezien dan wel altijd een invloed op witte bloedcellen? In ieder geval ga ik de hyperventilatietest eens doen.

    Reageren
    John (moderator)

    Een virusinfectie of een bacteriële infectie heeft in principe invloed op de witte bloedcellen. Een parasitaire infectie niet altijd.

    Reageren
Reageer op: Vraag over bloedonderzoek / witte bloedcellen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.