- Anoniem15 februari 2014 om 13:37
Ik zit met een probleem.
Ik heb nu al maanden last van hartkloppingen, een hart dat redelijk vaak overslaat, duizeligheid, zweethanden, ogen die pijn doen, mijn linkerborst doet pijn met soms steken en als ik er op druk doet het pijn aan de linkerkant, bh’s dragen geeft al een bepaalde druk, heb eerder last gehad als ik at dat het pijn deed in mijn slokdarm ( is nu inmmiddels wel verdwenen).Mijn dokter zegt dat dit stress is of er mee te maken heeft, maar ik ben alles afgegaan waar ik stress door zou krijgen maar dat heb ik niet…ik ben al maanden heel rustig en laat problemen achter me/naast me en maak me niet meer druk ( heb ik ook moeten leren)
Wat kan dit probleem nog meer zijn dan alleen maar stress?? , want echt ik geloof het niet meer.
Ik heb er pillen voor gekregen om ‘rustig’ te worden , het werkt wel alleen dan wordt je heel duf dus ja ik begrijp dat het werkt, ik kan dit alleen niet me hele leven blijven slikken!!Ik ben ten einde raad…ik kan niet elke keer naar me dokter toelopen en elke keer hetzelfde aanhoren…hopeloos wordt je ervan.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
15 februari 2014 om 16:24[quote]ik ben al maanden heel rustig en laat problemen achter me/naast me en maak me niet meer druk ( heb ik ook moeten leren)[/quote] De vraag is of dat ook daadwerkelijk zo is.
Reageren
Stress zou je klachten in ieder geval kunnen veroorzaken. Het zou hyperventilatie kunnen zijn.



