- Rob6 maart 2021 om 19:15
Ik heb vroeger best wel eens last gehad van hartoverslagen. Bij de cardioloog geweest en die zei dat dit palpitaties waren maar het geen kwaad kon. (na allerlei onderzoeken zoals echo uithouding holter)
Tijdje lang minder last van gehad of in ieder geval geen aanval van een uur maar vandaag uit het niets ineens bijna een uur lang dat mijn hart “alle kanten op ging” hij sloeg vaak over of sloeg raar. Nu in de avond heb ik er weer wat last van… Ook word ik er enorm moe van
Enig idee wat dit kan zijn?
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 maart 2021 om 19:39Heb je veel stress of spanningen?
Reageren
Doe eens de test op:
https://www.dokter.nl/hyperventilatietest/Rob6 maart 2021 om 19:42maak me wel zorgen als het weer is begint heb de hyperventielatie test ooit is gedaan en kwam toen dacht ik uit rond de 40..
ReagerenJohn (moderator)
6 maart 2021 om 19:46Doe de test nog eens een keer
ReagerenRob6 maart 2021 om 19:54John (moderator)
6 maart 2021 om 19:56Dat verklaart dan in ieder geval je klachten…je hyperventileert dus.
ReagerenRob6 maart 2021 om 20:01John (moderator)
6 maart 2021 om 20:06Het gaat niet zozeer over langzaam of snel maar op een verkeerde manier. Je zou naar een fysiotherapeut kunnen gaan voor ademhalingsoefeningen
Reageren




