Zoeken Vraag het forum

Onregelmatige hartslag paar seconden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • KvD.

    Goedenavond,

    gisteravond had ik een gek gevoel, het voelde alsof mijn hart heel hard (hard, niet perse enorm snel) bonsde op een gekke manier, alsof ie zn ritme kwijt was ofzo, ik ben bekend met verkeede houding, verkeerd ademen en heb last van stress, maar op dat moment had ik niet het gevoel alsof ik het op dat moment precies had. Ik ben 20, verder gezond en ben een paar maanden geleden nog naar de huisarts geweest, die heeft naar mijn hart geluisterd en hoorde niks. Moet ik teruggaan? Ik ben wel bekend met paniekaanvallen en ben daarom erg angstig.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het toch stress en hyperventilatie klachten zijn

    Reageren
Reageer op: Onregelmatige hartslag paar seconden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.