- Robin17 augustus 2018 om 20:54
Hoi,
Ik ben een beetje in paniek aan het raken want ik heb klachten al een tijdje (springende klachten) en ik ben bang dat het iets ergs is (ben wel al bij dokter geweest die zag niks raars behalve vitaminen tekort.
Ik zie heel wazig en raar, me hand links voelt vervelend en me arm ook doet soms ook pijn..continu vervelend gevoel op borst met soms een steek, me arm links voelt daarbij nu ook heel raar en lam en de onderarm nu verdoofs.
Ben ook continu wazig in me hoofd, paracetamol werkt niet vooral linkerkant van me lichaam voelt altijd vervelend.
Ik vind het heel eng dat me hand ook zo verkrampt voelt en ik weet niet meer wat ik moet doen ik durf ook de seh niet te bellen omdat ik nog zo jong ben. Maar ik weet niet hoe ik mijn klachten uit moet leggen precies. Ook een soort van prop in me been voelt het… Kan iemand mij helpen ben ook vaak benauwd maar kan t ook met 25 graden ijskoud hebben
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 augustus 2018 om 10:11Doe eens de test op:
Reageren
https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/Robin20 augustus 2018 om 18:51Heb het gedaan, scoor wel hoog denk dat daarvan ook dan die druk op me borst en pijnliike arm van komen.
Maar ik ben ook zo vaag in me hoofd, zie slecht en voel vaak ook iets tegen me hoofd aan soms drukkend soms gewoon vaag en het is verschillend….zou dat echt daar aan kunnen liggen?
ReagerenJohn (moderator)
21 augustus 2018 om 00:53Ook dat zijn klachten die bij hyperventilatie passen. Ga naar een fysiotherapeut voor ademhalingsoefeningen.
ReagerenCatootje21 augustus 2018 om 08:33Ik zou vooral denken aan de rol van je voedingspatroon, tekorten aan diverse voedingsstoffen, minder gezonde darmflora, misschien candida. Wat je voeding betreft zorgen voor complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Bloedonderzoek zegt niet alles over tekorten.
Reageren



