- Bezige bij1 maart 2018 om 19:19
Hoi
Mijn ijzer gehalte in mijn bloed staat op 55 microgram per dL
Bij referentie waarden staat dat het tussen de 50 – 170 moet zijn. Ik voel mij niet fit maar is mijn resultaat goed? Ik dacht het zelf niet?
En op internet staan die waarden allemaal anders uitgedrukt…
Dankuwel!3 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 maart 2018 om 19:27Ik kan er helaas niet veel over zeggen, omdat in Nederland andere rekeneenheden worden gebruikt. Maar als de referentiewaarde 50-170 is, dan valt 55 daar weliswaar binnen, maar is wel een lage kant. Je kunt daar wel klachten van hebben
ReagerenBuitenbeentje1 augustus 2018 om 09:51Ik maak me grote zorgen omdat mijn hemo 10.2 staat en me ijzer 133 ben doorverwezen naar internist .
Maar nu heb ik terug gebeld naar de huisarts van hoelang me hemo al hoog staat en nu blijkt dat ik vanaf 2015 tussen de 9.2 en 10. Heb gezeten . Voor mij zeer zorgwekkend omdat mijn broer op 48 jarige leeftijd is over leden aan kanker en me moeder ook op 77 jaar. En mijn nooit duidelijk is verteld wat ze hadden nu weet ik ook niet of het erfelijk is
ReagerenJohn (moderator)
1 augustus 2018 om 09:54Dat kun je dan beter met de internist bespreken
Reageren


