- Anoniem19 december 2014 om 15:35
Sinds vanmorgen heb ik geen gevoel meer in het topje van mijn middelvinger (rechterhand). Wanneer ik met mijn vinger bv op tafel tik of als ik er in knijp, lijkt het gevoel op een slapende vinger, maar het tintelt niet. Het doet ook geen pijn.
Vanmorgen was het alleen het bovenste gedeelte van het topje, nu is het doorgetrokken naar het gehele bovenste kootje.
Ik dacht dat ik verkeerd had gelegen, maar het trekt dus niet weg en het breidt zich zelfs uit. Wie weet wat dit zou kunnen zijn?11 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 december 2014 om 18:35Is er geen verkleuring aan de vinger te zien?
Reageren
Niet opgezwollen?Anoniem19 december 2014 om 19:20Niet gezwollen, niet rood, niet blauw, ik zie er niets bijzonders aan.
En het trekt nu ook naar mijn tweede vingerkootje…
ReagerenJohn (moderator)
19 december 2014 om 19:41Het is een vreemde klacht. Je ziet het welk een als er een adertje is gesnapt in en vinger, maar daar zijn bij jou geen tekenen van. Als de klachten aanhouden of erger worden, ga dan naar de dokter en laar er naar kijken.
ReagerenFanta10 oktober 2022 om 12:00Is hier ooit nog een antwoord op gevonden? Sinds gister ervaar ik precies hetzelfde. Het topje van mijn rechtermiddelvinger is gevoelloos. Bij mij is het tot nu toe nog niet uitgebreid naar m’n vingerkootje, maar het gevoel is ook niet verminderd.
ReagerenSuzan10 oktober 2022 om 12:39@Fanta Zou je niet beter naar de huisarts kunnen gaan ipv hopen dat er nog een reactie op een topic uit 2014 komt?
ReagerenWilfred26 oktober 2022 om 21:04Twee kootjes R middelvinger,
Reageren
bovenop en opzij aan wijsvingerkant,
raar gevoelloos maar toch ook weer nietMdv27 januari 2023 om 18:40Ik heb het ook en gaat nie weg werk in de bouw dus zeer onhandig
ReagerenRene20 februari 2024 om 11:18Hoi,, wat was er uiteindelijk aan de hand? Ik heb nu precies hetzelfde
ReagerenLuc-Alain23 maart 2024 om 23:33Bizar ik zit er na een werkje in de tuin nu ook al twee weken mee . Zeer bizar gevoel gevoelloos topje alsof er een elektrisch stroompje door vloeit ? Is het een zenuwbaan die is gekneld of iets anders ??? graag info of oplossing Dank .
ReagerenLuc-Alain23 maart 2024 om 23:36Hoy ik ervaar hetzelfde heb jij misschien een uitleg verband remedie ???
ReagerenSuus24 maart 2024 om 08:54@Luc-Alain
Reageren
Je bent er al mee bij de huisarts geweest?



