Zoeken Vraag het forum

Tintelingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo.Ik weet niet goed hoe ik het moet beschrijven maar ik heb al een tijdje last van tintelende tenen en een doof gevoel,heel vreemd.Het begon eerst met de linkertenen en sinds een week nu ook de rechtertenen.Als ik ze aanraak geeft dat ook een raar gevoel.Ik zou graag willen weten of er iemand is die deze tintelingen ook heeft.Ik moet er wel bij zeggen,dat ik geen suiker heb,want dit is voor ongeveer een half jaar geleden geprikt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou iets te maken kunnen hebben met de bloedtoevoer. Ga naar je huisarts en vraag om een vaatonderzoek van je benen.

    Reageren
Reageer op: Tintelingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.