Zoeken Vraag het forum

Tintelingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Femke

    Hallo.

    Ik heb al een maand last van tintelingen in mijn voeten en onderbenen soms. Het lijkt alsof je voelt dat je bloed stroomt of zoiets. Het is bijna er altijd. Ook mijn middenrug en onderrug doet pijn. Ik heb nou bloedgeprikt en al mijn waardes waren goed. De dokter had me ook gecheckt op mijn krachtgevoel en dat was ook goed. Ik snap niet waarom ik dan zoiets heb. Hebben jullie misschien ideeen of zelf dit meegemaakt?

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Als je suiker-, schildklier-, vitamine-waarden allemaal goed waren kan het nog steeds een zenuwprobleem zijn.
    Heb je geen suikerziekte of andere aandoening? Geen rugklachten (of veel arthrose in de rug?)
    Er zijn mogelijkheden om de zenuwen “door te meten” (via een neuroloog). Maar overleg dit met je huisarts.

    Reageren
Reageer op: Tintelingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.