Zoeken Vraag het forum

Pijn onder voet (alsof huid weg is)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    6 weken geleden ben ik drie dagen achter elkaar naar een concert geweest, waarbij ik 6 uur heb gestaan. Al op de eerste dag, na een uur of twee, kreeg ik pijn onder mijn voet. Alsof er geen huid onder zit. Normaal heb ik dat na een concert wel, dus geen zorgen over gemaakt.

    Nu, 6 weken later heb ik dit gevoel nog steeds. Niet continue, maar wel meerdere keren per dag wanneer ik loop. Ik kan niets online vinden of het zin heeft om hiermee naar de dokter te gaan of wat het kan zijn.

    Daarnaast heb ik al iets langer ineens het probleem dat de eerste stappen na het zitten voelen alsof mijn hiel is gekrompen. Is maar een paar stappen, maar zorgt er wel voor dat ik wat lastig loop die paar stappen.

    Achtergrondinformatie:
    [li]Vrouw[/li]
    [li]30 jaar[/li]
    [li]Overgewicht (veel)[/li]
    [li]Ik train 3x per week in sportschool (1x per 2 weken met persoonlijk trainer) en wandel veel.[/li]
    [li]Rugproblemen (schijf 4 van onderen (L4?) is beschadigd en heb dagelijks pijn in de rug, met name met stil staan).[/li]
    [li]Regelmatig ontstekingen (met name polsen, maar ook af en toe in heup, elleboog en schouder), maar geen verklaarbare ziekte (reuma zit wel in de familie).[/li]

    Is er iemand die hier iets mee kan? Ik zit al vaak genoeg bij de dokter voor vitaminegebrek, ontstekingen en ivm gewichtsproblemen, dat ik geen zin heb om voor “onzin” te gaan :). Bedankt!

    4 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Ik zou graag nog wat info hebben.

    Je leeftijd, je lengte en je gewicht.
    Is je schildklier ook al eens onderzocht?
    Volg je een dieet?

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor je reactie. Ik ben 1.60 en weeg 110. Schildkluer wordt in de gaten gehouden. TSH is altijd hoog geweest maar nooit erg genoeg voor medicijnen. Het laatste jaar is deze waarde in orde. Ik volg dieet maar helaas heeft mijn gewicht een langdurige psychologische achtergrond. Binnenkort begin ik met een nieuw soort therapie dat cognitief gericht is.

    Kan het zijn dat dit met mijn voeten puur gerelateerd is aan het gewicht? Het maakt trainen en wandelen lastiger maar dan moet ik daar misschien maar doorheen bijten.

    Bedankt!

    Reageren
    Tandor1

    Het kan inderdaad worden veroorzaakt door het gewicht.
    mogelijk is een overbelasting van de plantair fascia op bijgaande foto te zien. Achter onder de hiel waar op de foto heelbone staat zie je twee gele vezels. DAt zijn zenuwen die daar lopen. Die kunnen dat vervelende gevoel in je hiel geven.
    Misschien toch goed om even bij de huisarts langs te gaan.

    Reageren
    Anoniem

    Ok, bedankt. Dan misschien toch even langs de dokter ja. Nogmaals bedankt voor de informatie!

    Reageren
Reageer op: Pijn onder voet (alsof huid weg is)
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.