Zoeken Vraag het forum

Loslaten huid vingers

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Zola

    Goedemiddag,

    Ik loop al een aantal jaar met een kwestie die steeds erger wordt. Het begon met zo’n 2 keer per jaar licht vervellen vanuit een soort droge blaasjes op m’n duimen. Inmiddels ben ik ruim 3 jaar verder, heb ik anti schimmel crèmes gekregen, hormoonzalf, lichttherapie maar niets lijkt echt te werken. (De lichttherapie leek nog het meeste aan te slaan maar ook niet écht)
    Doktoren weten ook niet precies wat het is, vermoedelijke psoriasis is wel eens gezegd maar ik herken mezelf totaal niet in dat ziektebeeld.

    Iemand enig idee of die dit herkent?
    Bedankt

    Groeten

    Bijlagen:
Reageer op: Loslaten huid vingers
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.