- Ruud8 maart 2019 om 19:41
Hopelijk kan iemand mij helpen op dit forum. Ik heb plotsteling last van opgezette rode nagelriemen en een weke huid van de vingers. Iemand enig idee wat dit kan zijn. Ik ben sinds 2 weken gestopt met citalopram. Kan dit een ontwenningsreactie hierop zijn. Ik heb een foto ingesloten. Gr. Ruud
Bijlagen:
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 maart 2019 om 20:20dat zal niet van de citalopram zijn. Mar het lijken inderdaad ontstekingen . Ga naar de huisarts. De kan er een ontstekingsremmende zalf voor voorschrijven.
ReagerenRuud8 maart 2019 om 20:30Dag Tandor,
Wederom dank voor je reactie, kan het toch weer een schimmel reactie zijn? Herpes werd namelijk door de huisarts uitgesloten. Moet ook zeggen dat ik er ook geen herpes in zie
ReagerenJohn (moderator)
8 maart 2019 om 20:39Dat lijkt niet op een schimmelinfectie
ReagerenRuud8 maart 2019 om 20:43Toch vreemd? Hoe kom ik dan opeens aan die ontstekingen. Ik voel er namelijk niets van.
ReagerenJohn (moderator)
8 maart 2019 om 21:04Dat is een vraag die ik zo helaas ook niet kan beantwoorden
ReagerenRuud8 maart 2019 om 21:08Geeft niets hoor, Tandor. Je hebt me al zo vaak van een goed advies voorzien. Ben al blij dat het geen soa of schimmelinfectie is. Het is ook zomaar op komen zetten. Zal maandag een ontstekingremmer vragen aan de huisarts. Aan de andere kant heb ik woensdag een afspraak met de dermatoloog.
ReagerenJohn (moderator)
8 maart 2019 om 21:23Wacht dan even op de dermatoloog. Die kan er ook wat voor voorschrijven. Tenzij de klachten erger zouden worden natuurlijk. dan maandag even langs bij de huisarts.
Reageren
Je zou de vingers kunnen baden in Badedas Classic




