Zoeken Vraag het forum

pijn aan duim

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • esiban

    hallo, ik heb al een tijdje (2/3 weken) last van mijn duim, op het gedeelte waar het aan de hand vast zit. als ik deze hand aanspan doet het pijn in mijn duim als ik hem naar binnen beweeg en juist naar buiten. ook als ik op de plek druk (onderaan de duim waar dit vast zit aan de hand) ik heb niet dat ik weet echt iets gedaan hoe de pijn kan komen. maar ik kan wel gewoon nog mijn dagelijkse dingen doen. maar die dingen die ik aangaf doen pijn, wat moet ik doen/ weet  iemand wat dit kan zijn

    groetjes

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. ga met de klachten naar de huisarts.

    Reageren
Reageer op: pijn aan duim
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.