Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Levensstijl advies

Een ongezonde leefstijl kan leiden tot terugkerende of aanhoudende klachten, zoals vermoeidheid, stress, gewichtstoename of een verminderde weerstand. Veel mensen ervaren op verschillende momenten in hun leven dat leefstijlkeuzes invloed hebben op hoe ze zich voelen en functioneren.

Gelukkig kun je met gerichte leefstijlaanpassingen veel verbetering bereiken. Wil jij werken aan een gezondere leefstijl? Hier lees je wat je kunt doen en welke stappen direct effect hebben op je dagelijkse gezondheid.

ik kan niet vermageren, veel eten doe ik niet.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • DiKDiK !! 80 KILO

    Hallo kan er iemand mij heplen AUB?
    ik weet echt niet wat ik mis doe, ik eet 2 keer per dag meer kan ik niet ik ben 22 kilo bij gekomen vanaf oktober 2012 is echt niet normaal ik ben nog maar 21 jaar en ik ben 1m 60 ongeveer in december 2012 ben ik getrouwd, ik heb veel geld uitgegeven aan dieetisten, sport, acupuntuur en aan powerplate zelfs te veel een maand geleden ben ik bij de dokter geweest en heeft hij mij een dosis pilletjes gegeven voor zogezegt te vermageren maar jah geen 1 kilo is er af.. psychische wordt ik er niet goed van, ik wil ook een mager mooi meisje worden mjah 1 van mijn dromen is dit.

Reageer op: ik kan niet vermageren, veel eten doe ik niet.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Zoek je begeleiding op maat?

Lees welke begeleiding en behandelingen je kunnen helpen bij het aanpassen van je leefstijl.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen?

Ontdek praktische adviezen en stappen om zelf aan de slag te gaan met een gezondere leefstijl.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.