veel pijntjes

  • #1

    Hallo,

    Mijn naam is jetske en ik ben 13 jaar oud. De laatste paar maanden heb ik van heel veel dingen last en ik zou graag willen weten wat het zou kunnen zijn.
    dit zijn dingen waar ik veel last van heb:

    - zwart voor mijn ogen
    - steken in mijn navel
    - hoofdpijn
    - vermoeidheid
    - steken rechts onder mijn buik
    - Bij het opstaan steken in het hoofd

    Reply
    #2

    Hallo, Jetske, ik ben geen dokter. Ik heb ook vanalles. Het is heel belangrijk dat je probeert te vertellen wat er precies aan de hand is want wat je in een rijtje hebt gezet is voor mij een beetje vaag. Wat betekent bijvoorbeeld 'zwart voor je ogen'? Lijkt het er op of het licht even ineens helemaal uit gaat en daarna weer aan? Voel je je dan misselijk of draait alles? Of betekent het dat je gewoon heel veel pijn rechts onder in je buik voelt? Hoe preciezer je het weet te vertellen, hoe meer mensen zich er in kunnen herkennen. Misschien is het zo wanneer je het helemaal precies vertelt je je veel beter voelt. Ik hoop dat, wanneer je alles veel presiezer vertelt er ineens mensen op dit forum komen die herkennen wat je zegt.

    Veel sterkte, Harm

    Reply
    #3

    Ik begrijp de opmerking van Jetske wel. Er zijn zoveel verschillende mogelijke oorzaken voor jouw klachten dat het op basis van wat je beschreven hebt niet echt goed mogelijk is allemaal op te noemen wat het kan zijn. Maar we kunnen je inderdaad wel een advies geven, en dat is, en ik denk dat het `t enige juiste advies is, dat je naar de huisarts moet gaan met jouw problemen. En ik zal je ook proberen uit te leggen waarom. De eerste reden is net al genoemd en daar vloeit uit voort dat wij geen diagnose kunnen stellen omdat we niet over jouw medisch dossier kunnen beschikken en wij geen lichamelijk onderzoek kunnen doen; de huisarts kan dat wel. Ten twee, en dat vloeit weer voort uit het eerste, er dient aanvullend onderzoek gedaan te worden, bijvoorbeeld naar basale bloedwaarden zoals de rode bloedcellen, en ontstkeingwaarden omdat je ergens pijn hebt (steken) en pijn is een symptoom van iets dat niet goed zit, mogelijk een ontsteking. De huisarts zal ook aanvullende vragen stellen, zoals, of je koorts hebt, hoe lang de klachten al bestaan, hoe het verloop van de klachten door de dag heen is, en wat je er zelf al aan gedaan hebt, en of dat geholpen heeft. Ik vind met name de steken dermate acuut dat de huisarts de buik moet onderzoeken om meer te weten te komen over een mogelijke oorzaak, dat is punt drie dus. De overige symptomen zijn wat vaag, omdat bijna alle ziekten wel gepaard gaan met je ziek, zwak en misselijk voelen zoals hoofdpijn en vermoeidheid dat weer als gevolg kan hebben dat je ook zwart kan gaan zien, alsof je flauw moet vallen. Ga dus naar de huisarts en vertel over de steken rechts in de buik en rond de navel, en bedenk van tevoren hoe jouw ontlastingspatroon is geweest de afgelopen periode, of je veranderingen gemerkt hebt bij het plassen en of je normaal eet en drinkt, of dat deze zaken eigenlijk ook afwijkingen vertonen die de huisarts weer kunnen helpen, op zoek naar de oorzaak van jouw klachten. Zodra er een diagnose is gesteld, kan de huisarts ook een behandeling adviseren, zodat je werkelijk geholpen wordt. Ik hoop dat je er wat aan hebt, dat je het begrijpt en dat je jouw verantwoordelijkheid neemt om naar de huisarts te gaan. Omdat je nog zo jong bent, vraag even aan je moeder of ze met je meegaat, of dat zij even belt voor een afspraakje. Trouwens, hoe gaat het met de perikelen waar ieder meisje vroeg of laat mee te maken heeft, namelijk jouw menstruatie? Dat zal de huisarts vast ook willen weten, en voor dat soort zaken is het vast fijner als er iemand bij je is, mocht je bijvoorbeeld een gynaecologisch onderzoekje krijgen, want dat kan best spannend zijn als je dat misschien nog nooit hebt gehad. Nou, dat was het, laat je nog weten hoe het is verder gegaan? Succes!

    Reply
    #4

    Aspartaam (E951) het is een kunstmatige zoetstof. De meeste van ons wisten al dat tegenwoordig producenten, het giftige Aspartaam (E951) uit pure winstbejag aan onze voeding-, dranken- en geneesmiddelen toevoegen. Dat Aspartaam de intelligentie vermindert, het geheugen vernietigt, kaalheid,Migraine,Gewrichtspijn,blindheid, hersentumoren, vele soorten kanker, constante vermoeidheid, depressie, AHD,ADD, paniek aanvallen, woede, paranoia, diabetes, epileptische insulten en zelfmoord kunnen veroorzaken, wisten we natuurlijk ook al. Maar hoe zit het met de andere goedgekeurde (schadelijke) E-nummers binnen Europa?

    De GEVAARLIJKSTE E-nummers zijn Aspartaam E951 en E-621 (smaakversterker MSG) hier door eet je bijvoorbeeld een zak chips in 1 keer helemaal leeg en het is zo slecht dat een toevallige overconsumptie hen fataal kan worden.Het zit in soepen, bouillon blokjes, saladedressings,snacks,chips behalve naturel,chinees eten,vooral in fastfood,kant en klaarmaaltijden en macdonalds.

    Al in 1969 meldde een wetenschapper dat de smaakversterker MSG hersenbeschadiging bij muizen veroorzaakte. Vier patiënten die met gediagnostiseerd fibromyalgie (reumatologischeziekte) gedurende twee tot 17 jaar, werden beschreven. Ze hadden allemaal meerdere behandelingen ondergaan met geen succes. Na het verwijderen van monosodium glutaminaat (MSG)E621 en aspartaam E951 uit hun dieet. Verdwenen binnen enkele maanden al hun symptomen, volledig of bijna volledig, Alle patiënten waren vrouwen met veel ziekteverschijnselen, voordat zij stopte met MSG. Bij allemaal kwamen de symptomen terug na het opnieuw gebruiken van MSG.

    http://nl.wikipedia.org/wiki/E-nummer
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_E-nummers
    http://www.mcdonalds.nl/wps/wcm/connect/mcd/mcdonalds/Home/Lekker+eten+en+bewegen/

    Reply
Reageer op: veel pijntjes


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief