- anoniem11 maart 2010 om 10:20
hallo,
mijn zoontje van 3 maand is nu iets meer dan 7 kilo
en krijgt nog 5 voedingen per dag, alleen heeft hij al na 2 a 3 uur weer hongen.
Ik had het consultatiebureau hier over gebeld en ze zijden dat ik wel wat diksap mocht geven tussen door maar is dit wel goed voor 3 maand ik bedoel daar eigenlijk mee te zeggen normaal is dat toch voor vanaf 4 maanden net zo als potjes fruit of groente dan zou ik daar toch ook mee kunnen starten?8 reactiesReagerenMoeder11 maart 2010 om 12:24Hoi,
Mijn zoontje had ook nooit genoeg aan zijn voedingen, wij deden er meestal een schepje johannes broodpitmeel in (kruidvat of andere drogist te koop)
Eerlijk gezegd vind ik 3 maanden nog wel klein voor diksap, want of hij daardoor echt voller gaat zitten is nog maar de vraag natuurlijk.Ja het klopt dat je je kindje vanaf 4 maanden al een fruithapje mag geven, maar ze raden het af bij koemelk allergie of als dat in de familie zit dan pas vanaf 6 maanden.
Je kan het natuurlijk wel proberen, een stukje banaan prakken oid, kijken of hij het wilt en of hij dan ook wat voller zit.
Je hebt volgens mij ook pap van bambix vanaf 4 maanden, misschien kan je dat eens proberen?
Volg je gevoel, vind jij hem nog te jong voor diksap etc, dan gewoon even wachten en proberen met een schepje johannes broodpitmeel door zijn melk.
Succes!
Reagerenanoniem11 maart 2010 om 13:01hoi moeder
bedank voor je reactie ik denk dat ik da eerst maar eens ga proberen had eerst al geprobeert gewoon wat water te geven tussendoor maar dan drikt hij zo veel en heeft hij nog honger had ook al geprobeerd de speen gewoon te geven maar daar zuigt hij dan vervolgens zo had op dat hij de hele afdruk in zijn gezicht heeft staan en daarna spuugt hij hem ook uit.
ik heb dit bij mijn dochter ook gehad die is nu inmiddels 2 en een half die hadden we op een gegevenmoment forte gedaan van nutrilon dat heeft bij haar geholpen ik geef mijn zoon nu voor krampjes en moeizame ontlasting en kan niet overstappen hij poept nu 1 keer in de drie dagen en is dan al heel dik en donkergroen dus ben bang dat als ik overstap van voeding dat niet goed gaat maar krijg hij daar dan geen last van als ik die meel er bij door heen doe?groetjes
ReagerenMoeder11 maart 2010 om 13:37Graag gedaan!
Nee als water niet helpt om zijn honger te stillen dan is diksap denk ik ook niet de oplossing inderdaad.
Wel vervelend voor hem maar ook voor jullie, de nachten zijn zeker ook erg vermoeiend voor jullie?
Johannes broodpitmeel word meestal gegeven voor hongerige baby’s of voor baby’s die veel spugen.
Het is een natuurlijkverdikkingsmiddel en zorgt er voor dat de voeding wat dikker is.Wat wel vervelend is is dat die speen soms verstopt raakt omdat het zo dik is.
Eerlijk gezegd weet ik niet of het kwaad kan als hij dit krijgt, ik lees op internet nogal verschillende dingen.De ene baby krijgt wat dunnere ontlasting en de ander raakt er juist door verstopt, dus misschien kan je beter het consultatie bureau bellen en deze vraag voorleggen.Bij ons hielp het wel, hij zat wel vol maar bleef alleen maar huilen.Uit eindelijk bleek mijn zoontje koemelk allergie te hebben.
Rijstebloem was misschien ook een optie geweest maar dat heeft wel zeker een stoppende werking, dus dat word geen succes dan.
Moeilijk he..
Misschien anders toch een beetje pap van bambix die vanaf 4maanden, of toch een klein stukje fruit fijn prakken, kijken of het dan langer duurt voor hij om de fles vraagt.
Misschien als hij wat pap oid krijgt word zijn ontlasting ook wel beter.Luister in iedergeval naar jouw gevoel, als jij vind dat hij er nog niet aan toe is moet je het zeker niet geven hoor!
Reagerenanoniem11 maart 2010 om 13:47hoi moeder
nou ik ga het maar proberen en hoop voor mijn zoon dat het lukt we hebben er zelf geen last van hoor vind het voor hem alleen zielig als hij z’n honger heeft en het gekke is dat hij snach dus wel door slaapt en ik hem dan sochtends echt wakker moet maken voor de eerste voeding maar we zullen het zien. toch blijf ik het raar vinden dat het consultatiebueau mij adviseerd om diksap te geven maar goed.
groetjes
ReagerenMoeder11 maart 2010 om 14:37Oh dus hij slaapt gelukkig wel lekker door, dat scheelt alweer.
Bij ons zoontje was het echt een drama, hij kwam om de 2 uur en ook s’nachts, maar hij had natuurlijk wel koemelk allergie dus erge buikpijn.Ja ik vind het ook een beetje vreemd, want als water al niet helpt waarom dan wel diksap?
En je hebt toch al veel geprobeerd dus zuigbehoefte is het dan ook niet maar echt honger.Ik lees net op internet dat er wel moeders zijn die hun kindje al met 3 maanden diksap geven, dus het kan wel.
Reagerenanoniem11 maart 2010 om 15:56hoi moeder
ik heb eens na gedacht en denk dat ik morgen maar eens even met de huisarts of consultatiebureau ga bellen ik zit al op de voeding voor moeizame ontlasting en hij krijgt extra water dan zal zijn ontlasting tog niet zo dik mogen zijn? ik krijg het iedee dat er wat anders aan de hand is. als ik nu vanalles ga proberen is het misschien wel niet goed voor zijn darmpjes hij heeft er al z’n last van met poepen dan.
bah dit is echt niet leuk!
in ierder geval bedankt voor de tips zal morgen eens even bellen kijken wat de huisarts vind.
groetjes
ps wel raar eigenlijk begin over zijn voeding omdat hij honger heeft en eindig om zijn onlasting
ReagerenAnoniem115 juni 2011 om 12:13Lees ook:
Voeding, Vers of Potje?
http://www.dokter.nl/forum/Kinderen/160737-voeding-vers-of-potje.htmlBabyvoeding – Gekookte Groente:
http://www.dokter.nl/forum/Kinderen/164583-gekookte-groente-5mnd.htmlBabyvoeding Opvolgmelk:
http://www.dokter.nl/forum/Baby/174275-opvolgmelk-hoe-overstappen.htmlBabyvoeding – Wat Geven Jullie Met 7 Maanden?
http://www.dokter.nl/forum/Baby/174312-eten-baby-7-maanden.htmlBabyvoeding – Na Voeding Nog Honger:
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Baby/174300-Nog-honger-na-het-eten.htmlPriscilla wetzer22 november 2012 om 16:22Even over de moeizame ontlasting,
Reageren
Mijn dochtertje had dat ook heel erg..
Ben toen met inflacol begonnen..
Je kan het voor de voeding geven..
Maar ik doe het altijd in de fles dat haalt het schuim en de borrels er echt uit
En ze kan er beter van poepen zij is ook 3 maanden en ze heeft ook hongerige baby’s maar nog steeds honger ik ben nu sinds gister beginnen met bambix zonder de vanille eerste in een bordje geprobeerd maar dat vond ze maar gek toch door gezet en een beetje gewonen melk uit de fles en het ging al beter, ik denk gewoon echt dat ze toe is aan iets anders dus ga alles gewoon heel rustig aan opbouwen,


