Volledigheid medisch dossier

  • #1

    Beste arts,

    Hoort er standaard in het medisch dossier vermeld te worden, welk verdovingsmiddel en de hoeveelheid, is toegediend in voorbereiding op intubatie?

    Vriendelijke groet,

    WS

    Reply
    #2

    In welk medisch dossier? En waarvoor was de intubatie nodig?

    Reply
    #3

    Het gaat om het medisch dossier van een baby. Het ging om vervoer van een medium care kinder ziekenhuis naar een Nicu. Intubatie was preventief mochten er problemen zijn met de ademhaling tijdens het vervoer met de ambulance.

    Reply
    #4

    Dat wordt doorgaans wel vastgelegd maar in de documenten die worden opgemaakt voor de overdracht. Het is informatie die ze in het "ontvangende" ziekenhuis wel nodig hebben.

    Reply
    #5

    Heel erg bedankt voor uw antwoord!

    Reply
Reageer op: Volledigheid medisch dossier


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief