Zoeken Vraag het forum

Uitgestelde stopweek veilig?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,

    Aangezien ik zaterdag bij mijn vriend slaap wil ik dan niet ongesteld zijn wat normaal wel zou moeten, dus op dit moment ben ik bezig aan een nieuwe pilstrip zonder een stopweek ingelast te hebben.

    Het probleem is nu dat ik na volgende week 3 weken op vakantie ga en daarin dus ook niet ongesteld wil zijn. Daarom ben ik van plan na vrijdag te stoppen (na 10 pillen van mijn nieuwe strip) met de pil zodat ik komende week ongesteld ben en dus niet meer als ik op vakantie ga. Mijn vraag is nu of ik zaterdag veilig seks kan hebben zonder condoom omdat ik mijn stopweek heb uitgesteld en meteen op de dag dat ik seks zou gaan hebben stop met het innemen van de pil.

    Ik hoop dat het niet al te onduidelijk is maar ik heb de bijsluiter al bekeken en op internet kan ik ook niets vinden

    Alvast bedankt!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je zonder stopweek met de nieuwe strip begint, ben je gewoon beschermd. Dus dat is verder geen probleem. Dat is overigens geen garantie dat je geen doorbraakbloeding zou krijgen.

    [quote]en meteen op de dag dat ik seks zou gaan hebben stop met het innemen van de pil.[/quote] dat kan dus niet. Je zult de pil na die seks nog een week moeten doorslikken.

    Waarom slik je niet gewoon door? Je kunt rustig 3 strippen achter elkaar doorslikken… Dan heb je meer zekerheid dat je niet ongesteld wordt.

    Reageren
Reageer op: Uitgestelde stopweek veilig?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.