- Anoniem2 februari 2016 om 01:36
Hoi lieve mensen,
Ik zit met een vraagteken al een week. 5 januari dinsdag 2016 ben ik begonnen aan de pil nadat ik klaar was met mijn ongesteldheid. En 12 Januari ben ik gestopt. Heb dus de pil maar 1 week geslikt. Ik heb daarna geen bloed verlies of iets gehad. Ik heb uitgerekend dat als ik de pil gewoon door had geslikt dat ik vorige week dinsdag de 26e klaar zou zijn met de pilstrook en ongeveer 3 dagen erna ongesteld zou zijn. Dat is niet het geval. Het is alweer 2 feb en ik voel nog niets van ongesteldheid klachten aankomen. Ik ben de pil wel vaker vergeten te slikken en ook onveilig gedaan in die tussen tijd. Kan iemand mij gerust stellen of weten wat er aan de hand is??
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 februari 2016 om 13:57Waarom heb je de pil maar een week geslikt? Die pil werkt zo natuurlijk nooit. Ze gooit alleen maar je hormoonsysteem in de war. Je neemt ze een week en denk dan dat je wel normaal gaat menstrueren alsof je de strip zou hebben afgemaakt….
Als je dan nog onveilig seks hebt, moet je niet raar opkijken als je zwanger raakt.
De anticonceptie pil werkt alleen maar als je zo neemt zoals dat zou moeten.Je zou moeten beginnen, op de eerste dag van je menstruatie. Dan werkt de pil meteen. Begin je op een andere dag is de pil de eerste 7 dagen niet werkzaam. In principe had je ze dus net zo goed helemaal niet kunnen gebruiken. Door die week pillen was je in ieder geval niet tegen zwangerschap beschermd. Ze gooit alleen maar je cyclus in de war.
Reageren
2,5 – 3 weken na de onveilige seks kun je een zwangerschapstest doen….Anoniem2 februari 2016 om 22:49Hoi.
Bedankt voor je reactie. Ik ging de pil slikken die 7 dagen en besloot te stoppen met de pil. Ik vergat het steeds en ik dacht eindelijk hoef ik er niet meer aan te denken en ik neem een prikpil. Maar in die tussen tijd dacht ik van, normaal gesproken zou ik na 3 dagen bloed krijgen maar dat had ik dus niet. Dus ging er van uit dat als ik de pil door had geslikt dat ik die dag ook ongesteld zou worden. Maar nu alweer 3 weken verder nog niets. Alleen hoofdpijn, buikpijn en t gevoel alsof menstruatie eruit kan komen maar het niet wilt. Haha. Pfff
Reageren


