Zoeken Vraag het forum

laatste pil van de strip vergeten+eerste pil van nieuwe strip ook

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik ben Janna,

    ik slik al 5 jaar heel trouw de pil. Ik ben op vakantie geweest en was daar op zaterdag het laatste pilletje van mijn Strip kwijtgeraakt. Ik ben toen gewoon begonnen met de stopweek alleen heb ik de vergeten dag er perongeluk niet bijgeteld en kwam ik dus uit op 8 dagen inplaats van 7 dagen. Ik heb dus de eerste pil van mijn volgende Strip pas op zondag geslikt. de eerste week na mijn (te lange stopweek) heb ik geen sex gehad met mijn vriend, Maar wel op de zondag aan het eind van de tweede week zonder bescherming. Mijn vraag is dus of ik die zondag wel beschermd was of niet? Aangezien ik dus niet precies weet of ik de tweede week wel beschermd ben, want op Internet Staat er meestal dat als je een pil vergeet in de eerste week je 7 dagen geen onveilige geslachtsgemeenschap kann hebben zonder de kans om zwanger te raken.

    Ik ben totaal nog niet van plan om aan kinderen te beginnen.
    Dus ben ik een beetje ongerust over het feit dat ik misschein zwanger kann zijn doordat ik nog niet veilig was.

    Graag een reactie ? ik ben helemaal in de war!! en toch ook wel een beetje bang!!

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je 7 dagen voor het vergeten van de pil geen onbeschermde seks hebt gehad is dat alvast geen probleem. De eerste 7 dagen na het starten van de pil ben je niet beschermd in dit geval. Je zat met de seks op de zevende dag. Ik acht het risico op zwangerschap heel erg klein. Het enige wat je nu kunt doen is afwachten of je een doorbraakbloeding krijgt in de volgende stopweek.
    Ga gewoon door met de pil en maak de strip helemaal af.

    Reageren
    Anoniem

    Heel erg bedankt voor de reactie!! Dit is al een hele opluchting haha
    Ik maak gewoon mijn strip af aangezien ik morgen toch de laatste pil van deze strip moet slikken en dan hopen en afwachten op een doorbraakbloeding Echt heel erg bedankt!

    Reageren
    John (moderator)

    Graag gedaan

    Reageren
Reageer op: laatste pil van de strip vergeten+eerste pil van nieuwe strip ook
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.