- Anoniem11 juli 2014 om 22:21
Hoi allemaal,
ik had even een vraag of ik zo goed bezig ben. Ik vermoed van wel, maar wil graag bevestiging.
Ik slik al sinds jaar en dag de pil. Ik slik hem altijd twee strippen door omdat ik last van buikpijn heb in de stopweek. Na deze twee strippen houd ik altijd een stopweek maar verkort deze meestal ook altijd met twee a drie dagen zodat ik sowieso mijn stopweek nooit per ongeluk kan verlengen.
Nu is het toch zo dat ik alleen mijn ‘cyclus’ steeds verander? Soms slik ik de pil ook twee maanden en dan twee dagen langer door zodat ik bijvoorbeeld niet in het weekend ongesteld ben. Deze extra pillen haal ik uit een reservestrip.
Ik kan zo toch gewoon doorgaan want dit heeft hopelijk ook geen invloed op mijn cyclus mocht ik ooit aan kinderen willen beginnen?
Alvast bedankt,
groetjes Suzanne
1 reactieReagerenJohn (moderator)
11 juli 2014 om 22:46Je kunt zo doorgaan met het gebruik van de pil.
Als je de pil gebruikt heb je geen menstruatiecycli meer. Geen eisprong(door de pil) dus ook geen menstruatie. J hebt nu onttrekkingsbloedingen als je met de pil stopt in de stopweek.
Reageren
Op het moment dat je besluit te stoppen met de pil zal er ook weer een eisprong op gang komen en je menstruatiecycli zich weer herstellen.


