- Anoniem19 april 2014 om 12:16
Dag allemaal. Ik ben 20 jaar. Mijn vriend 28. Ik zit nog op school en ben zwanger. Mijn ouders en zijn ouders dwingen ons tot abortus. We weten niet meer wat we moeten.
Mijn moeder dwingt me, en wil mee om de abortuspil te slikken. Maar moet ik die pil slikken in het bij zijn van een arts? Als ik dan zeg dat ik er niet achtersta, mag de Arts me dan weigeren de pil te nemen?
Wij zien geen oplossing, het enigste dat ik weet is dat wij het kindje willen houden..
Groetjes een verdrietig en bang meisje.
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 april 2014 om 16:33Je moeder kan je niet dwingen. Ze mag ook niet mee naar binnen bij de arts als jij dat niet wil. Als je tegen de arts zegt dat je de pil onder dwang moet nemen zul je ze niet krijgen.
ReagerenAnoniem19 april 2014 om 19:34Dag verdrietig meisje. Ik leef erg met jullie mee en hoop,dat jullie sterk in de schoenen staan.Jullie zijn beide volwassen en niets en niemand kan jullie iets dwingen te doen.Natuurlijk is het jammer dat je je school misschien niet kunt afmaken maar wat is momenteel belangrijker.Juist ja, de baby!! Laat je niet dwingen door je ouders en helemaal niet door zijn ouders en ik zou zeggen:neem de abortuspil niet/nooit.Denk goed na en overleg met z,n tweetjes hoe jullie verder willen/kunnen.Het zal misschien moeilijk worden maar er zijn altijd mensen die jullie willen helpen en steunen.Ook zijn er bepaalde instanties waar je naartoe kunt.Ik kan zelf geen kinderen krijgen en ben ergens een beetje jaloers op jullie als dat mag…Ik wens jullie alle goeds en heel veel sterkte in de toekomst en natuurlijk veel geluk met jullie baby.Ga ervoor!!!Groet H.xxx
Reageren



