- Anoniem18 november 2016 om 22:48
Ik ben een meisje, 17 jaar oud.
Ik heb 4 weken geleden seks gehad met iemand, tijdens mijn menstruatie. Gelijk daarna morning after genomen, bleek op deze forum niet te hoeven. Week daarna heb ik hem afgetrokken en heeft hij daarna zijn sperma afgeveegd aan de binnenkant van mijn benen, ik had geen onderbroek aan. Ik heb met alle moeite het geprobeerd weg te halen met handgel, enige wat ik nog kon vinden binnen handbereik.
Voor nu had ik 4 dagen geleden moeten menstrueren, mn onder6buik is erg opgezet, maar ik ben zo vreselijk bang dat er toch iets mis is gegaan toen hij zijn handen afveegde met sperma aan zijn handen.
En stel dat ik zwanger ben, ik mag van mijn moeder geen abortus plegen.. ik ben 17 jaar! Ik kan dit niet aan. Overal lees ik verhalen van vrouwen die tóch zwanger worden wat blijkbaar niet mogelijk is, nu ben ik ook zo bang… wat moet ik doen? Iemand die mij kan helpen?Liefs
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 november 2016 om 23:03Een zwangerschapstest zou je kunnen doen. Dan weet je meteen zeker dat je niet zwanger bent.
Reageren
Om zwanger te raken, moet er toch echt sperma direct IN je vagina terecht komen en niet aan de binnenkant van je benen.Q18 november 2016 om 23:09Hey meissie!
Ik heb precies hetzelfde probleem! Het is d’r laatmaarzeggen niet direct vaginaal ingegaan, maar er zijn zeer waarschijnlijk toch zaadcellen in mij gekomen.
Ik heb ook stress, maar ik kan je misschien helpen met deze dingen die ik gehoord heb:
– zaadcellen overleven maar een korte tijd buiten het lichaam
– en niet altijd is je cyclus gelijk he! Die opgezette buik kan ook gewoon komen door je menstruatie die nog komen moet!Rustig afwachten, duurt het volgens jou te lang, ga je langs de dokter! In overleg met de dokter kan je volgensmij een afspraak maken zonder dat je ouders dit weten. Hij/zij kan je zeker verder helpen.
Ook bestaan er nog zwangerschapstesten!
Misschien dat ik je niet helemaal gerustgesteld heb, maar ik hoop dat ik je toch iets kan verlichten met deze informatie, ik ben zelf 16 jaar …
Liefs!
Reageren


