Zoeken Vraag het forum

Drie pillen op één dag genomen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Elle

    Hoi,
    Ik kan het namelijk nergens op internet vinden dus ik dacht misschien kan een van jullie me helpen. Ik was namelijk 2 pillen vergeten in week 2. Dus bijv. De pil van vrijdag en zaterdag. Toen nam ik zondag beide pillen rond 7 uur, en s avonds voor het slapen gaan normaal de pil van zondag. Toen las ik dus op internet dat als je 2 pillen in week 2 vergeten bent alleen de laatste moet nemen en dan de strip gewoon vervolgen, maar ik heb ze dus beide genomen.. Is dit erg?

    1 reactie
    Reageren
    dokterK

    Nee, hoor is niet erg!

    Reageren
Reageer op: Drie pillen op één dag genomen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.