Zoeken Vraag het forum

Bloedingen tijdens pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Doorbraakbloedingen of zwanger??

    Hallo ik ben 16 jaar en ben inmiddels anderhalf jaar aan de pil. Ik heb de pil de laatste 2 maanden doorgeslikt, moet nog 4 pillen pakken van deze strip. Maar ineens heb ik sinds drie dagen bruine afscheiding, en sinds vandaag is het bruine minder maar meer rood (bloed). Heb ook wat buikpijn, net alsof ik ongesteld moet worden. Ik heb altijd seks met condoom en pil, maar laatst is mijn vriend er een halve minuut ingeweest zonder condoom, niet gekomen of niks alleen heel eventjes. Zou het kunnen zijn dat ik toch zwanger ben door m’n pil heen van heel eventjes zonder condoom seks te hebben? Of zijn dit gewoon doorbraakbloedingen? Las namelijk ergens dat dat bloed ook kan zijn van de innesteling bij een zwangerschap? Groetjes

Reageer op: Bloedingen tijdens pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.