Zoeken Vraag het forum

Bloed tijdens pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • S

    Beste,

    Ik neem mijn pil ondertussen al sinds mijn 12 jaar (ben nu 21). Ik heb sinds gister enkele bloedingen gehad (gezien in mijn ondergoed, het was helderrood) in mijn 2de week van mijn cyclus. Is dit normaal? Ik heb dit eenmalig gehad en toen was het maar 2x maar, nu is het al meerdere keren gebeurd.

    Tijdens mijn stopweek hebben ik en mijn vriend seks gehad en toen is het condoom gescheurd terwijl hij in mij klaarkwam. Ik neem mijn pil heel strikt (iedere avond om 20u met heel soms eens 30min verschil). Dus ik zou bescherm moeten zijn voor zwangerschap toch? Zou de seks iiets mee te maken hebben of zijn deze bloedingen normaal tijdens het nemen van deze pil?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Spotting kan wel voor komen als je de pil gebruikt. Lees ook eens de bijsluiter van de pil

    Reageren
Reageer op: Bloed tijdens pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.