Zoeken Vraag het forum

Kan ik zwanger zijn?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • G

    Op 9 april werd ik ongesteld in m’n stopweek. 12 april ben ik weer begonnen met nieuwe strip (netjes eerste dag). 18 april heb ik seks gehad met condoom maar die was geklapt terwijl hij gekomen was dus heb toen 2 uur daarna een map genomen, omdat dat vroeger altijd tegen me gezegd werd voor zekerheid.

     

    Ben gewoon verder gegaan met m’n strip en geen 1 gemist. Vervolgens was de condoom weer gescheurd op 23 april, dit keer met alleen voorvocht. Maar hoe ik net dat las dat ik niet meer veilig ben na de map ben ik wel beetje bezorgd. Ben de 6 mei begonnen met ongesteldheid leekt het want begon met bruin bloed en daarna 1 veegje lichtrood bloed en 7 mei zette zich het door. (is dit innestelingsbloed?)

     

    Simpelweg de vraag is. Kan ik zwanger zijn, want ik zou anders nu al op 8 weken ofz zitten en dan moet je toch al aardig wat merken. Heb geen gevoelige borsten niks, ook geen ochtendmisselijk. Af en toe wel buikpijn maar dat had ik altijd al.

     

    Bedankt alvast

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik vraag me af waarom je de map gebruikt als je ook de pil gebruikt. Als je de pil goed gebruikt ben je gewoon doorgaand beschermd.
    Als je de map gebruikt als je ook de pil slikt, ben je dus niet meer beschermd door de pil tot na de daarop volgende stopweek

    Reageren
Reageer op: Kan ik zwanger zijn?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.