- Lizze19 maart 2021 om 11:53
Beste lezer, ik schaam me enorm voor het stellen van deze vraag, maar gezien mijn onzekerheid ga ik dit toch maar doen.
26/02/2021 is mijn vorige menstruatie begonnen, ik heb dus berekend dat mijn ovulatie rond 12/02/2021 plaats gevonden zou moeten hebben. Ik heb nu eergister (op 17/02/2021) gemeenschap gehad met mijn vriend (zonder condoom) ik heb die dag wel mijn anticonceptiepil geslikt, maar die ben ik eerder in die strip 2 dagen vergeten. Hij is niet in mij klaargekomen. Ik heb gisterochtend direct een MAP van EllaOne geslikt. Het klinkt enorm dom natuurlijk, maar ik ben nog steeds bang voor een zwangerschap aangezien deze absoluut niet gepland is bij ons.
Groetjes, Lizze5 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 maart 2021 om 17:45Ik welke week van de strip was je de pillen vergeten?
Reageren
Je schrijft 12-02 maar ik neem aan dat 12-03 bedoeld. Maar als je de pil gebruikt heb je dus geen ovulatie. als je pillen in de eerste week van de strip of de laatste week van de strip zou er wel een ovulatie op gang kunnen komen maar die kun je dus niet berekenenLizze19 maart 2021 om 21:41Ik bedoel inderdaad 12/03, excuses. Ik ben mijn pil begin tweede week van de strip vergeten
ReagerenJohn (moderator)
19 maart 2021 om 21:48Als je in de tweede week van de strip pillen vergeet is dat verder geen probleem, je blijft gewoon beschermd. Je hebt nu wel de MAP genomen. Je moet er rekening mee houden, dat je nu dus NIET meer door de pil bent beschermd tot na de stopweek, als je een bloeding hebt gehad
ReagerenLizze21 maart 2021 om 18:49Is het mogelijk dat ik nu (4 dagen na het nemen van de MAP) nog steeds buikpijn heb hierdoor?
ReagerenJohn (moderator)
21 maart 2021 om 18:51Ja, dat zou heel goed kunnen
Reageren


