Gekke vraag

  • #1

    Hoi,
    Ik slik tryginon en heb een gekke vraag omtrent diarree en de pil.
    Ik zit in week 1 en heb nu na ongv 3,5 uur van pil inname last van rommeling in mijn buik. Ik vermoed diarree. (Eerder nog voor mijn pil inname gehad namelijk.) Ik houd het nu op maar , ivm dat er mogelijk al diaree gevormd is, en dit in mijn darm zit, kan dit dan kwaad voor mijn betrouwbaarheid van de pil? Of kunnen de stoffen in mijn endeldarm ook nog opgenomen worden..

    Danku!

    Reactie
    #2

    Waarschijnlijk is er toch een druppel uitgekomen (zag in mn onderbroek) maar dit lijkt me verwaarloosbaar klein toch..?

    Reactie
    #3

    Dat zal geen probleem zijn. Maar bewust ophouden van diarree is niet goed

    Reactie
Reageer op: Gekke vraag
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief